Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
Welch Allyn Connex ProBP 3400

Connex ProBP 3400 firmy Welch Allyn jest niezawodną alternatywą dla rtęciowych ciśnieniomierzy kolumnowych, ciśnieniomierzy ręcznych i ciśnieniomierzy elektronicznych, dzięki przełomowej technologii SureBP, urządzenie dokonuje pomiaru ciśnienia tętniczego krwi w 15 sekund, zwiększając komfort pacjenta.

ASTAR Etius U_aparat combo

Nowoczesny aparat do terapii kombinowanej, terapii ultradźwiękowej i elektroterapii 
Podobnie jak aparat Etius dysponuje dwoma w pełni niezależnymi kanałami elektroterapii. Dodatkowo posiada jeden tor ultradźwiękowy z możliwością współpracy z trzema typami głowic.
Welch Allyn PROPAQ CS

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Kardiomonitor PROPAQ CS posiada jasny i duży kolorowy ekran (przekątna 8,4 cala) Wyraźne cztery krzywe dynamiczne — w tym dwie krzywe EKG
Ekran dotykowy, ułatwiający włączanie poszczególnych funkcji.
Przenośny przyłóżkowy kardiomonitor Propaq CS to połączenie legendarnej jakości i trwałości monitorów Propaq z funkcjonalnymi rozwiązaniami, mające na celu umożliwienie świadczenia opieki medycznej na najwyższym poziomie.
Videolaryngoskop McGrath MAC

Videolaryngoskop zaprojektowany do codziennego użytku
 
Videolaryngoskop McGRATH MAC jest narzędziem uniwersalnym: nadaje się do użytku zarówno w przypadku laryngoskopii bezpośredniej jak i pośredniej. Został wyposażony w nowej konstrukcji jednorazowe, sterylne łyżki  McGRATH MAC, wykonane z trwałego polimeru optycznego.
Aspel AsCARD Gold3


AsCARD Gold3 to 12-kanałowy elektrokardiograf łączący wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji aparatury medycznej z nowoczesnym designem klawiatury oraz wdrożeniem wielu nowych rozwiązań umożliwiającym podniesienie precyzji diagnostycznej urządzenia, poprawę walorów użytkowych oraz komfortu pracy...

EDAN KTG Cadence II Dual
Aparat przeznaczony do nieinwazyjnej obserwacji parametrów  fizjologicznych  rozwijających się płodów w ciąży bliźniaczej. Jest stosowany do przedporodowej opieki ambulatoryjnej, opieki szpitalnej oraz monitorowania porodu. Może być używany także przez lekarzy rejonowych do badania w domu pacjentki. Zapewnia dokładne i niezawodne informacje dzięki zastosowaniu ultradźwiękowego przetwornika Dopplerowskiego, techniki zewnętrznego TOCO oraz bezpośredniego pomiaru EKG płodu.
Pulsoksymetr NONIN 8500
Pulsoksymetr kieszonkowy Nonin 8500/8500M
Urządzenie pokazowe - stan dobry.

Aparat zapewnia wygodę stosowania oraz przyjazne dla środowiska rozwiązania, które sprostają Twoim wymaganiom. Urządzenie odznacza się wysoką dokładnością pomiarów nawet u pacjentów bardzo ruchliwych jak i o niskiej perfuzji. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz diodowy. Trójkolorowy wskaźnik perfuzji pozwala na natychmiastową kontrolę pulsu. Obudowa urządzenia jest wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa.
NONIN 7500

Nonin 7500 to uniwersalny przenośny pulsoksymetr cyfrowy o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań zarówno w warunkach szpitalnych, jak i w opiece domowej. Może być wykorzystywany zarówno do pomiarów chwilowych i czasowego monitorowania saturacji i pulsu u osób dorosłych, dzieci i niemowląt.
EDAN H100B

Pulsoksymetr EDAN H-100B jest prostym w obsłudze, uniwersalnym narzędziem do monitorowania saturacji i pulsu pacjenta. Może być wykorzystywany zarówno do ciągłego monitorowania tych parametrów oraz do pojedynczych pomiarów, idealny do zastosowań zarówno w warunkach szpitalnych jak również w ratownictwie.
Zapamiętane dane mogą być odczytywane i archiwizowane w komputerze oraz drukowane.

Spirometr NDD EasyOne model 2001

Spirometr diagnostyczny EasyOne wnosi nowy sposób pomiaru. Ten łatwy w użyciu i estetyczny z wyglądu Spirometr działający na zasadzie ultradźwięków, umożliwia szybkie i bardzo dokładne wykonanie pomiaru. EasyOne Model 2001 sprawdza się w jednakowym stopniu wśród lekarzy pierwszego kontaktu jak i lekarzy Specjalistów w Szpitalach i Przychodniach...