Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
Oftalmoskop Welch Allyn PanOptic


Oftalmoskop Welch Allyn PanOptic - nowatorski system optyczny - panoramiczne wziernikowanie dna oka.
 

PanOptic zaprojektowany i opatentowany przez Welch Allyn - twórcę pierwszego ręcznego oftalmoskopu bezpośredniego - jest przełomowym rozwiązaniem w oftalmoskopii.
Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu optycznego - Axial PointSourceTM PanOptic umożliwia znaczną poprawę jakości badań dna oka.

Videolaryngoskop McGrath MAC

Videolaryngoskop zaprojektowany do codziennego użytku
 
Videolaryngoskop McGRATH MAC jest narzędziem uniwersalnym: nadaje się do użytku zarówno w przypadku laryngoskopii bezpośredniej jak i pośredniej. Został wyposażony w nowej konstrukcji jednorazowe, sterylne łyżki  McGRATH MAC, wykonane z trwałego polimeru optycznego.
Pompa strzykawkowa Ascor AP 14
Pompa jednostrzykawkowa AP14 przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii. 
Pompa AP14 posiada bardzo przyjazny system programowania  dawki z możliwością ustawiania: prędkości, prędkości i ogjętości, prędkości i czasu lub objętości i czasu.
KTG głowice
Oferujemy szeroki wybór akcesoriów uzupełniających dla Państwa aparatów KTG.

Posiadamy między innymi:
- głowice US (Cardio, FHR),
- głowice TOCO,
- znaczniki ruchu płodu,
- systemy przywoławcze...
EDAN KTG Cadence II Dual
Aparat przeznaczony do nieinwazyjnej obserwacji parametrów  fizjologicznych  rozwijających się płodów w ciąży bliźniaczej. Jest stosowany do przedporodowej opieki ambulatoryjnej, opieki szpitalnej oraz monitorowania porodu. Może być używany także przez lekarzy rejonowych do badania w domu pacjentki. Zapewnia dokładne i niezawodne informacje dzięki zastosowaniu ultradźwiękowego przetwornika Dopplerowskiego, techniki zewnętrznego TOCO oraz bezpośredniego pomiaru EKG płodu.
• EDAN iM50

iM50 to wielofunkcyjny kardiomonitor transportowy w kompaktowej obudowie z wygodnym uchwytem do mocowania przy łóżku pacjenta oraz przenoszenia.

Monitor wyróżniono nagrodą "reddot design awards".
EDAN M3A

EDAN M3A to zaawansowany monitor funkcji życiowych umożliwiający monitorowanie saturacji, pulsu, temperatury oraz nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi.
Duże wyświetlacze numeryczne LED oraz pomocniczy LCD, inteligentny system alarmów, komunikacja sieciowa, wbudowany akumulator sprawia, że M3A zapewni wydajne monitorowanie pacjentów praktycznie w każdych warunkach.
Defibrylator AED LIFEPAK CR Plus - półautomatyczny
Defibrylator półautomatyczny LIFEPAK CR Plus firmy PHYSIO-CONTROL jest bardzo skutecznym urządzeniem, a jednocześnie bardzo intuicyjnym w obsłudze defibrylatorem AED.
Pompa objętościowa Ascor AP 31
Pompa objętościowa AP31 przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii i inne.