Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
HySpray - system dezynfekcji pomieszczeń i karetek metodą zamgławiania

Najprostsza dezynfekcja metodą zamgławiania. Niskie koszty dezynfekcji.
 
HySpray to rewolucyjny automatyczny system całościowej dezynfekcji pomieszczeń. Szybko unieszkodliwia i likwiduje groźne bakterie, wirusy oraz grzyby...
Aparaty EKG Welch Allyn CP 50
Urządzenia pokazowe - stan idealny.

Welch Allyn CP 50 - to elektrokardiograf, który za pomocą jednego przycisku wykona badanie EKG, które dalej można przeanalizować, zapisać i udokumentować dla właściwej diagnozy pacjentów. Dzięki funkcji Instant-On zapewniającej natychmiastową gotowość do pracy, obsłudze za pomocą jednego przycisku i komunikatom wyświetlanym na ekranie, wskazującym kolejność procedur, elektrokardiograf CP 50 umożliwia specjalistom o różnych poziomach umiejętności i doświadczenia uzyskanie szybkich i wiarygodnych wyników.
Aspel AsCARD Red3

Elektrokardiograf AsCARD Red3 to innowacyjne rozwiązanie techniczne zapewniające najwyższą jakość i dokładność badań. Dzięki zastosowanemu panelowi dotykowemu, intuicyjnemu menu oraz przejrzystej klawiaturze funkcyjnej obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa i przyjemna...
NONIN Avant 2120 (NIBP)


Nonin Avant® 2120 jest wielofunkcyjnym, prostym w obsłudze urządzeniem łączącym cechy cyfrowego pulsoksymetru i ciśnieniomierza elektronicznego. Może być wykorzystywany zarówno do ciągłego monitorowania jak i do pojedynczych pomiarów saturacji, pulsu i ciśnienia tętniczego krwi u pacjentów dorosłych i dzieci.

System do kompresji klatki piersiowej LUCAS
 
Skuteczne, systematyczne i nieprzerwanie dostarczane uciski, zgodnie z bieżącymi wytycznymi AHA i ERC
 
LUCAS 2 to przenośne, łatwe w obsłudze urządzenie, przeznaczone do wykonywania zautomatyzowanych, zgodnych z wytycznymi ucisków klatki piersiowej w celu usprawnienia krążenia u pacjentów, u których nastąpiło zatrzymanie akcji serca. System LUCAS 2 wykonuje uciski z częstością i głębokością zgodną z wytycznymi 2010 AHA i ERC. Zapewnia ono również pełną relaksację klatki piersiowej po każdym ucisku oraz 50% cykl pracy, czyli taki sam czas kompresji jak i relaksacji.
• EDAN iM9 / iM9A

Seria iM9 to wielofunkcyjne kardiomonitory w kompaktowej obudowie z wygodnym uchwytem do przenoszenia.
Pulsoksymetr NONIN 8500
Pulsoksymetr kieszonkowy Nonin 8500/8500M
Urządzenie pokazowe - stan dobry.

Aparat zapewnia wygodę stosowania oraz przyjazne dla środowiska rozwiązania, które sprostają Twoim wymaganiom. Urządzenie odznacza się wysoką dokładnością pomiarów nawet u pacjentów bardzo ruchliwych jak i o niskiej perfuzji. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz diodowy. Trójkolorowy wskaźnik perfuzji pozwala na natychmiastową kontrolę pulsu. Obudowa urządzenia jest wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa.
Welch Allyn CP 100

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Większa wydajność badań EKG, niezawodność i solidność.
 • Spoczynkowe, precyzyjne badanie 12-odprowadzeniowego EKG,
 • Menu w języku polskim,
 • Opcjonalne oprogramowanie interpretacyjne MEANS,
 • Klawiatura alfanumeryczna, ekran LCD - szybkie wprowadzenie danych pacjenta, 
 • Funkcja pomocy umożliwiająca dostęp do narzędzi szkoleniowych dla pacjenta oraz do odpowiedzi na pytania dotyczące działania systemu...
Welch Allyn Green Series 300
Lampa diagnostyczna GS 300 - Bielsze, jaśniejsze i bardziej ekologiczne.
 • Doskonałe połączenie najwyższej jakości źródła zimnego światła w niewielkiej ergonomicznej obudowie 
 • Przystępna cena i niezawodne działanie 
 • Mniejsze zużycie energii 
 • Nie wymaga wymiany żarówek 
 • Bezdotykowy system załączania i wyłączania lampy
 • Zastosowane diody LED mają najlepsze w branży wartości strumienia świetlnego i działają przez 50 000 godzin.